BWT D200

Značka: BWT
ZDARMAZDARMA
BWT Poolroboter D200 1280x1280 6
29 899 Kč 24 709,92 Kč bez DPH
Skladem

Bazénové roboty BWT z produktové řady D zajišťují dokonalé čištění, čistou vodu a bezchybné povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřekonatelný sací výkon
Hlavním znakem BWT robotických vysavačů je nejvýkonnější sání ze všech robotů dostupných na trhu (19 m3/h <38 000 l/cyklus). Mohou dosáhnout až dvojnásobku sacího výkonu díky přesnému nastavení sacích otvorů. Čím více se přibližují k dané ploše při vysávání, tím je sání výkonnější. Sání lze nastavit tak, aby efektivně zachytávalo různé druhy nečistot. Díky nízkému nastavení sacích otvorů lze efektivně odstranit každé zrnko písku např. u bazénů nacházejících se v blízkosti pláže.

Efektivní pohyb
Čtyři velká kola usnadňují BWT robotickým vysavačům pohyb po dně bazénu. Snadno se vyrovnávají s překážkami a lehce se pohybují mezi hračkami zapomenutými na dně bazénu. Jednoduchý a nekompromisní způsob pohybu je ideální pro rodinný bazén.

4D filtr
Robotické vysavače BWT jsou vybaveny exkluzivním 4D filtrem, který má retenční kapacitu čtyřikrát lepší než kterýkoli jiný. Technologie filtru 4D využívá speciální filtrační tkaninu, která má filtrační schopnost 2 mikrony. Díky tomu zaručuje BWT nejlepší filtraci na bazénovém trhu, která je v současné době k dispozici.

Inteligentní pohyb
Roboti BWT obsahují inteligentní a exkluzivní Smart Navigation System. Zařízení má vlastní gyroskop a používá vlastní algoritmus. Systém zajišťuje překážky, a pak vypočítá optimální dráhy pohybu a čištění. Dno bazénu je dokonale čisté, a to s minimem pojezdů v rekordním čase.

Snadné čištění
BWT robotické vysavače jsou intuitivní a jednoduché na obsluhu. Zapnete je, a to je vše. Po vyčištění se automaticky vypnou. Filtr lze snadno vyjmout a vyčistit, a to pouhým stisknutím tlačítka.

Technické údaje

Typ kartáčů 2× PVA + čistící kartáč
Doba čištění 2hod
Čištění dno, stěny, hladinová linka
Váha 11 kg
Délka kabelu 18 m
Doporučená velikost bazénu 32 m2
Filtrační schopnost 2 mikrony
Přístup k filtračnímu koši z vrchu
Primární napětí 230 / 50 V / Hz
Dálkové ovládání/vozík NE / ANO
Rozměry 39 × 47 × 27 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg