BWT D300

Značka: BWT
38 099 Kč 31 486,78 Kč bez DPH
Skladem

Bazénové roboty BWT z produktové řady D zajišťují dokonalé čištění, čistou vodu a bezchybné povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepřekonatelný sací výkon

Hlavním znakem BWT robotických vysavačů je nejvýkonnější sání ze všech robotů dostupných na trhu (19 m3/h <47 500 l/cyklus). Mohou dosáhnout až dvojnásobku sacího výkonu díky přesnému nastavení sacích otvorů. Čím více se přibližují k dané ploše při vysávání, tím je sání výkonnější. Sání lze nastavit tak, aby efektivně zachytávalo různé druhy nečistot. Díky nízkému nastavení sacích otvorů lze efektivně odstranit každé zrnko písku např. u bazénů nacházejících se v blízkosti pláže.

Efektivní pohyb

Čtyři velká kola usnadňují BWT robotickým vysavačům pohyb po dně bazénu. Snadno se vyrovnávají s překážkami a lehce se pohybují mezi hračkami zapomenutými na dně bazénu. Jednoduchý a nekompromisní způsob pohybu je ideální pro rodinný bazén.

4D filtr

Robotické vysavače BWT jsou vybaveny exkluzivním 4D filtrem, který má retenční kapacitu čtyřikrát lepší než kterýkoli jiný. Technologie filtru 4D využívá speciální filtrační tkaninu, která má filtrační schopnost 2 mikrony. Díky tomu zaručuje BWT nejlepší filtraci na bazénovém trhu, která je v současné době k dispozici.

Inteligentní pohyb

Roboti BWT obsahují inteligentní a exkluzivní Smart Navigation System. Zařízení má vlastní gyroskop a používá vlastní algoritmus. Systém zajišťuje překážky, a pak vypočítá optimální dráhy pohybu a čištění. Dno bazénu je dokonale čisté, a to s minimem pojezdů v rekordním čase.

Snadné čištění a ovládání pomocí aplikace

BWT robotické vysavače jsou intuitivní a jednoduché na obsluhu. Zapnete je, a to je vše. Po vyčištění se automaticky vypnou. Filtr lze snadno vyjmout a vyčistit, a to pouhým stisknutím tlačítka. Čistící program lze nastavit také v aplikaci BWT Best Water Home a uložit jej. Pomocí aplikace můžete s robotem navíc pohybovat přesně dle vašich potřeb.

Technické údaje

Typ kartáčů 2× PVA + čistící kartáč
Doba čištění 1,5 / 2 / 2,5hod – nastavitelné v aplikaci
Čištění dno, stěny, hladinová linka
Doporučená velikost bazénu 60 m2
Délka kabelu 18 m
Hmotnost 11 kg
Filtrační schopnost 2 mikrony
Přístup k filtračnímu koši z vrchu
Primární napětí 230 / 50 V / Hz
Dálkové ovládání/vozík mobilní aplikací / ANO
Rozměry 39 × 47 × 27 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické vysavače
Záruka: 36 měsíců
Hmotnost: 11 kg